Ostukorv Ostukorv on tühi!

Goodyear Ultra Grip Arctic 2

Goodyear Ultra Grip Arctic 2
Tarneaeg: Eesti siseselt 2 tööpäeva. Soome 4 tööpäeva.
Hind e-poes: 252.30 €
   Vali kogus:
Kuumakse: 36.90 €
Hind rehvikeskuses: 270.30 €
Erinevus rehvikeskusest ja e-poest ostetavate rehvide hinnas on tingitud sellest, et e-poest ostes teeb klient suure osa ostu-müügiprotsessist ise ära (nõustab end ise, võrdleb tooteid ise, koostab arve jne.) ja vastutasuks premeerime teda parema hinnaga. E-poest ostes on kliendil võimalus kasutamata ja veljele paigaldamata rehvid 14. päeva jooksul tagastada. Klient, kes soovib müügipersonali professionaalset nõu ja abi, tutvuda ja ise füüsiliselt katsuda meie poolt pakutavaid tooteid, saab soetada rehvid rehvikeskusest, kuid tema teenindamine nõuab lisaressursse, mistõttu on rehvikeskuses hinnad ka veidi kõrgemad kui e-poes.
ID: 155736
Mõõt: 235/40R19
Hooaeg: Naastrehv
Tootja: Goodyear
Mudel: Ultra Grip Arctic 2
Sõiduki tüüp: Sõiduauto
Koormusindeks: 96
Kiirusindeks: T
Tootekood: 580095
#1 Vi Bilägare
UltraGrip Arctic 2 naastrehv sõiduautodele ja maasturitele.

Rehvil on kasutatud Goodyeari uue põlvkonna naastutehnoloogiat Arctic Eagle Claw, mis tagab suurepärase sooritusvõime jääl ja lumel, pakkudes samal ajal, tänu eelmiste mudelitega võrreldes madalamale sõidukisisesele müratasemele, mugavat sõitu.

Arctic Eagle Claw naastul on terav naastupea kuju, mis võimaldab optimaalset pidamist jääl ning innovatiivne ankrusüsteem, mis parandab naastu püsimist rehvis, säilitades sooritusvõime jääl kogu rehvi eluea jooksul. Rehvil on kokku 220 naastu.
Tänu laiematele soontele ja suuremale servatihedusele pakub uus lumel pidamise tehnoloogia tugevat sooritusvõimet kõikides lumistes tingimustes.
Parema sooritusvõime tagab ka 9% madalam sõidukisisene müratase, võrreldes eelmiste mudelitega, tänu optimeeritud naastujaotusele ja uuele naastupadjale, mis imab naastu ja tee kokkupõrkel tekkivat müra.

Esindused

Esindused

I&R GROUP OÜ - Osmussaare 5, 13619 Tallinn, EestiTelefon: 605 9720Telefon: 605 9720E-post: ir@kummimees.ee
Jälgi meid: